Čo by nemalo chýbať žiadnemu turistovi?

Aj napriek tomu, že horúce letné dni pomaly, ale isto končia, väčšina z nás si chce užiť posledné slnečné lúče tak, ako sa patrí! Čo tak si vyraziť na hory, spoznať krásy Vysokých Tatier, previezť sa lanovkou priamo na „Lomničák“ a načerpať pozitívnu energiu na čerstvom vzduchu? Znie to lákavo, však? K tomu, aby ste si užili túru či výlet plnými dúškami, potrebujete okrem odhodlania ešte jednu zásadnú vec, na ktorú by ste v žiadnom prípade nemali zabudnúť. Tušíte, o čo asi pôjde?

Komfortné sedenie kdekoľvek, kam sa vyberiete!

Je v podstate jedno, či sa chystáte na dovolenku k vode, na hory alebo len tak, na piknik do parku. Lazy bag je skvelým spoločníkom na cestách, a to hneď z viacerých dôvodov! Poskytuje dokonalý priestor na odpočinok a relax po celom dni, vďaka svojim pomerne veľkým rozmerom je určený nielen na sedenie, ale pokojne i ležanie, a aby toho nebolo málo, je tak pohodlný, že ho budete chcieť okamžite vymeniť za ten tvrdý a nepohodlný gauč, ktorý máte v obývačke! V súčasnosti je natoľko populárny, že ľudia naň nedajú v žiadnom prípade dopustiť, veď už sa stal súčasťou mnohých slovenských domácností, ktoré majú zmysel pre detail a moderné architektonické prvky. A aké sú jeho ďalšie prednosti?

  • Nízka hmotnosť,
  • Bezpumpové nafukovanie,
  • Vysokokvalitný a ekologický materiál,
  • Odolný voči akémukoľvek povrchu,
  • Patentovaná technológia,
  • Praktické vrecko na mobil alebo tablet,
  • Mimoriadne pohodlný a vhodný aj pre deti.

Zbalíte ho za pár sekúnd!

Pýtate sa, ako vzduchový vak zmestíte do vášho turistického batohu? Jednoducho ho vypustíte a zbalíte do malého vaku, ktorý prehodíte cez plece, prípadne vložíte do bočného vrecka na ruksaku a hurá na hory! Spríjemnite si tie najkrajšie životné momenty takýmto skvelým spôsobom a užite si každú chvíľu, ktorú zažijete!