Divoká voda Čunovo: Areál plný jedinečných zážitkov

Všetci nadšenci vodných športov dobre vedia, kde na Slovensku sú na ne najlepšie podmienky. Medzi top miesta s priam luxusnými podmienkami a nadštandardným vybavením nesporne patrí aj areál vodných športov v Čunove.

Čunovo – areál plný zážitkov

Areál vodných športov Čunovo patrí svojím vybavením, rozlohou aj polohou k jedinečným miestam na Slovensku, kam sa rozhodne oplatí pozrieť. A nielen to. Bola by škoda, keď už tam budete, nevyskúšať si adrenalínový rafting v Čunove alebo inú zaujímavú atrakciu.

Čo všetko teda Čunovo ponúka?

Za raftingom do Čunova

Rafting Čunovo je bez pochýb nielen u nás vyhľadávaným voľnočasovým športom, ktorý kto nezažil, nepochopí. A kto zažil, chce zažiť znova a znova…

Nakoľko celý areál je špičkovo vybavený a spĺňa kritériá športových štadiónov tej najvyššej kvality, možno tu nielen rekreačne raftovať, ale organizujú sa tu i medzinárodné preteky a taktiež sú tu skvelé tréningové možnosti pre profesionálnych vodákov i amatérov. Záujemcovia, ktorí si tento adrenalínový šport chcú vyskúšať na vlastnej koži, sa môžu vopred objednať a absolvovať trasu so skúseným inštruktorom.
A čo ešte iné, okrem čoraz obľúbenejšieho raftovania, môžete v Čunove zažiť na vlastnej koži?

Areál vodných športov Čunovo nie je iba o raftovaní

Školu kajaku na tichej i divokej vode, hydrospeed aj surfing. Na divokej vode sa totiž nachádza umelá surfová vlna, na ktorej sa môžu vyblázniť všetci vodní nadšenci celkom dosýta. K dispozícii sú i vodné skútre, ktoré si je za poplatok možné zapožičať, ako aj organizovaná jazda loďou po Dunaji, buď ladená romanticky alebo viac adrenalínovo.

V Čunove si je možnosť skúsiť aj wakeboard či vodné lyže, aquaroller, tj. nafukovací valec na vodnej hladine, vo vnútri ktorého sa pokúšate o kráčanie alebo posúvanie vpred.

Naozaj je toho požehnane, čo možno zažiť v jedinečnom areáli vodných športov Čunovo neďaleko Bratislavy.

Avšak, ak by to bolo na vás všetko akési usadlé a príliš usporiadané, nech sa páči, o čosi divokejšiu jazdu ponúka rafting v Belej.