Doprajte si predĺžený víkend s milovanou polovičkou a konečne relaxujte!

Aj napriek tomu, že chladné a zasnežené počasie už dávno skončilo, zima v Tatrách je určitým spôsobom stále, a práve preto mnoho ľudí vyberá dovolenku práve tu, veď kde inde by si mohli užiť krásu zasnežených slovenských hôr? Vedeli ste o tom, že až dve tretiny Slovákov trávi zimné a dokonca i letné dovolenky v tuzemských horách, prevažne práve v Tatrách? Pokiaľ aj vy premýšľate nad dovolenkou, resp. predĺženým víkendom s rodinou, máme pre vás skvelý typ!

V Tatranskej Lomnici sa nudiť určite nebudete!

Ráno si vychutnať tie najlepšie raňajky na Lomnickom štíte, poobede si sadnúť na bicykel alebo si nasadiť turistickú obuv, prežiť aktívny deň a večer si odpočinúť v saune, na masáži alebo vo vírivke pri poháriku kvalitného vínka. Nie, toto nie je popis luxusnej zahraničnej dovolenky, ale naopak! Aj na Slovensku si môžete vychutnať dovolenku snov, ktorá splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Hory už dávno nie sú cieľovou destináciou len lyžiarov alebo turistov. Tatry navštevuje čoraz viac cyklistov, rodín s detičkami či páry, ktoré si chcú vychutnať pokojné dni uprostred slovenských hôr. Aktivity v  Tatranskej Lomnici zahŕňajú množstvo príležitostí na turistiku a cyklistiku, nočný život, kulinárske zážitky, lyžovačku a mnoho ďalšieho! Ak ste milovníkom dobrého jedla, v reštaurácií v Grandhoteli Praha nebudete vedieť, či sa kochať výhľadom von alebo tým, čo máte na tanieri. Minimálne rovnakú úroveň služieb poskytuje i hotelový wellness Grand Mountain Spa, ktorý je skutočnou perlou hotela! Miestne kúpeľníctvo, liečivé účinky tatranskej vody, infra a bio sauna či oddychová zóna majú priaznivý vplyv na náš organizmus a psychickú pohodu.

Ubytovanie na úpätí Lomnického štítu stojí za to!

Ubytovanie Tatranská Lomnica je legendou tatranského hotelierstva, a to hneď z niekoľkých dôvodov! Nachádza sa na úpätí Lomnického štítu, čiže dokonalý výhľad priamo z izby si užije každý z hostí! Hotel pôsobí noblesným, elegantným až luxusným dojmom, veď nie nadarmo v ňom nájdete krištáľové lustre, praskajúci kozub či mramorové schodisko. Súčasťou hotela je spomínané wellness centrum, ktoré je ideálnym miestom pre regeneráciu celého tela, načerpanie novej energie a myšlienok. Tatranská Lomnica, ktorá sa nachádza len kúsok od hotela, ponúka množstvo príležitostí na rôzne atrakcie a horské aktivity, čiže o zábavu budú mať postarané nielen dospelí, ale aj tí najmenší.

Ušetrite až 20% z ceny ubytovania!

Ak ste sa rozhodli, že aj vy vyskúšate nezabudnuteľnú dovolenku v Grandhoteli Praha a chceli by ste ušetriť až 20% z ceny ubytovania, neváhajte a zarezervujte si pobyt aspoň 45 dní vopred. Na výber máte z množstva pobytových balíkov, čiže je len na vás, ktorý si vyberiete.

 

Obrázky: hpraha.sk