Kam na zimnú dovolenku?

Zima sa jednoznačne blíži a s ňou prichádzajú aj najkrajšie sviatky v roku. A práve toto je vhodný čas na typickú rodinnú dovolenku. Deti majú voľno od školy a všetkých povinností, ktoré s ňou súvisia, Vy si pravdepodobne tiež zoberiete dovolenku, tak prečo sedieť doma? Nie je nič krajšie ako dovolenka prežitá v kruhu rodiny spojená s lyžovačkou. Príjemnú atmosféru a mnoho skvelých zážitkov môžete nazbierať  aj v Nízkych Tatrách. Štatistiky dokazujú, že ubytovanie Jasná si rok čo rok získava srdcia veľkého množstva rodín, a to nielen zo Slovenska.

Najlepšie podmienky

Príjemná rodinná atmosféra, zábavné výlety, túry a cyklotúry. To všetko a mnoho ďalšieho tu čaká len na Vás. Pokiaľ navyše milujete lyžovanie, tu si rozhodne prídete na svoje a statočne sa tu vybláznite. Lyžiarske stredisko v centre Jasná Nízke Tatry ponúka pre lyžiarov azda tie najlepšie podmienky na Slovensku. Môžete sa tešiť na celkovo 35 kilometrov zjazdoviek v rozličných triedach náročnosti a na svah Vás vyvezie celkom 29 lanoviek.

Nechýbajú podujatia, ktoré to celé iba podčiarknu. No a po dlhom dni na svahu si môžete oddýchnuť v aquaparku Tatralandia alebo Bešeňová, ktoré sú od Jasnej vzdialené len niekoľko kilometrov.

Kde sa ubytovať?

Určite odporúčame rodinné apartmány ThermalSki Jasná, ktoré sú situované hneď na začiatku doliny. Sú doslova stvorené na zimnú dovolenku so všetkým, čo k nej patrí.

Dôraz sa tu kladie na všetkých členov rodiny individuálne. Rodičia si môžu dopriať zaslúžený wellness a deti sa tiež nebudú nudiť. Práve na nich tu čaká úplne nové ihrisko a k bobovej dráhu to majú len na skok. Doslova za rohom je aj lyžiarske stredisko Jasná Chopok. 

Ak teda hľadáte ubytovanie Demänovská dolina, viete, kde sa obrátiť.

Nie je čas váhať!

Presne tak, do sviatkov zostáva už len niekoľko týždňov, čiže je pravý čas, aby ste si svoj pobyt v Jasnej zarezervovali už teraz. Veď prvú lyžovačku odštartuje už 6. december. Tak nepremeškajte zábavu na prvom snehu a hľadajte si apartmány Jasná radšej už teraz.

Zdroj a foto: thermalskijasna.sk