Najlepšia rodinná dovolenka je na Liptove

Rozmýšľate už nad tým, kam sa vyberie s vašou rodinou na dovolenku? Chcete, aby bola vaša dovolenka nezabudnuteľná a plná dobrodružstva? Ubytovanie pri Tatralandii je ideálnou voľbou.

Začína sa obdobie jari a jarné prázdniny, kedy môžete vziať vaše deti na skvelú jarnú dovolenku. Objavte krásy Liptova, zbehnite na turistiku a vychutnajte si zasnežené hory.

Neďaleko apartmánov môžete navštíviť Snowtubing, ktorý poskytuje celej rodine zábavu a potešenie najmä pre tých najmenších. Pre milovníkov ľadového korčuľovania  čaká skvelé klzisko, kde si môžete vychutnať nádhernú zimnú scenériu.

V júni sú už prázdniny za dverami, a preto je najvyšší čas naplánovať skvelú letnú dovolenku. Ak chcete relaxovať, užiť si  príjemnú atmosféru , navštíviť mnoho krásnych miest a zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvá, rodinná dovolenka na Liptove je pre vás správna voľba.  Aquaparky Tatralandia a Bešeňová sú vhodným miestom pre rodiny s deťmi a to nielen počas horúcich dní. Rodičia si môžu oddýchnuť v termálnej vode, načerpať nové sily vo wellnesse a vychutnať si slniečko s drinkom v ruke. Deti majú na výber z množstva vodných atrakcií, tobogánov, podujatí a vodných športov.

Liptovská Mara je zase skvelým miestom na večernú prechádzku, počas ktorej môžete pozorovať západ slnka alebo absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou. Okrem toho sa tu nachádza pláž, kde si počas horúcich letných dní môžete zahrať plážový volejbal alebo vychutnať obed v miestnej reštaurácii.

Ubytovanie na Liptove vám okrem skvelej letnej dovolenky poskytuje možnosť turistiky, rodinných výletov alebo predĺžených víkendov. Aj keď sa leto skončilo, to neznamená, že máte sedieť doma a neužívať si chvíle s vašimi blízkymi. Okrem spomínaných aquaparkov môžete vyskúšať jedinečnú jazdu lanovkou na Chopok, počas ktorej budete mať nádherný výhľad na okolité Nízke Tatry. Hrebeň je dlhý priblížne 100 km a turisti si tu prídu určite na svoje.

 

Jeseň patrí medzi najkrajšie ročné obdobie ideálne na turistiku, prechádzky a oddych v súkromnom wellnesse. Okrem babieho leta a teda aj príjemného tep791_28lého počasia, čaká na Vás pestrofarebná liptovská príroda a skvelý relax v aquaparkoch.

Villa Flora

Ubytovanie pri Tatralandii – Villa Flora Vám ponúka možnosť stráviť nezabudnuteľné dni s Vašou polovičkou alebo s rodinou. Len 5 minút od penziónu sa nachádza aquapark Tatralandia. Okrem množstva atrakcií, ktoré môžete zažiť na Liptove, Vám ponúkame zapožičanie bicyklov, možnosť skvelej grilovačky v príjemnej rodinnej atmosfére, súkromné wellness, komfortné ubytovanie aj pre náročnejších zákazníkov a skvelé ceny, ktorým určite neodoláte.

 

Obrázky: villaflora.sk, jasna.sk