Vysoké Tatry sú najkrajšie v jeseni

Jeseň, množstvo fariem, tiché opadávanie lístia, zvláštna atmosféra. Toto všetko je samo o sebe nádherné. Keď sa k tomu pripoja ešte naše veľhory, utvrdíte sa v tom, že je to skutočne skvelá kombinácia. Tatranské horské strediská pozývajú návštevníkov a turistov, aby si prišli plným dúškom vychutnať atrakcie a náučné aktivity, pri ktorých čas utečie ani nebudete vedieť ako. A že to bude plnohodnotne strávený čas, o tom niet pochýb. Ubytovanie Vysoké Tatry ponúka širokú škálu programov pre jednotlivcov, páry či rodiny s deťmi v ktoromkoľvej ročnom období. Zabaľte si teda kufor, pretože už tento víkend môže patriť Tatrám.

Ubytovacie zariadenie – základ kvalitnej dovolenky

S ubytovaním v Tatrách určite nebudete mať problém. Doslova na každom kroku je veľké množstvo penziónov či hotelov, ktoré ponúkajú rôzne oddychové a relaxačné služby pre svojich zákazníkov vo všetkých vekových kategóriách. Dobré ubytovacie zariadenie je jedným zo základov kvalitnej dovolenky, od ktorého sa bude odvíjať celkový pocit z pobytu. Najpestrejšiu ponuku voľnočasových aktivít, dlhoročnú tradíciu a rad spokojných klientov v sebe ukrýva aj ubytovanie Tatranská Lomnica. Vybrať si môžete tiež balíček, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Bude to zábava pre rodinku s deťmi, alebo radšej zvolíte romantiku vo dvojici?

Tatranská Lomnica pre všetkých

Ak hľadáte ubytovanie v Tatrách, Tatranská Lomnica je tým pravým miestom. Nie nadarmo sa sem turisti tak radi vracajú. Na tých najmenších čaká náučno-poznávací eko-minipark pri Skalnatom plese, kde sa môžete pohodlne dostať 4-sedačkovou kabínovou lanovkou. Zo Skalnatého plesa sa dá zase vyviesť až do Lomnického sedla alebo visutou lanovkou na Lomnický štít. Avšak tí, ktorí vyhľadávajú rôzne aktivity, si v Tatranskej Lomnici iste zamilujú tri bežecké trate s rôznymi stupňami náročnosti. Ak plánujete vypnúť a zrelaxovať, nesmiete vynechať wellness centrum či vonkajšie bazény, ktoré sú taktiež súčasťou tatranského hotela. Ako sme avizovali, v Tatrách sa človek nikdy nenudí a pravdepodobne sa ani nudiť nebude. Vysoké Tatry myslia na návštevníkov každého veku a sú pripravené splniť aj tie najvyššie nároky. Stačí len zavítať a vychutnať si to plným dúškom. 

Hotel_SLOVAN_bazén_01

Foto: hotelslovan.sk